Koszule męskie 2018

wpis w: Modini.pl | 0

Internetowy salon mody Modini.pl z elegancką odzieżą dla mężczyzn wizytową oraz casual ma przyjemność zaprezentować Państwu najnowsze wzory z kolekcji na rok 2018.

W katalogu z koszulami znajdą Państwo produkty firm takich jak Kastor, Polanex czy MMER, wyróżniające się jakością oraz dbałością o detale. W ofercie posiadamy wzory utrzymane w klasycznym tonie, jak i łamiące konwencję. Kliknij w zdjęcie i przejdź do sklepu.

Niebieska koszula Mmer
Niebieska koszula Mmer
Chabrowa koszula Mmer
Chabrowa koszula Mmer
Błękitna koszula Mmer
Błękitna koszula Mmer
Biało - niebieska koszula Mmer
Biało – niebieska koszula Mmer

 

Naszą dumą jest koszula marki Kastor w ozdobne romby, z uwagi na niezwykłą elegancję, grafitową kolorystykę złamaną czerwoną nitką, oraz naturalny połysk. Pięknie zapakowana stanowi doskonały pomysł na prezent.

jasno-grafitowa-koszula-kastor-romby-01lm
Grafitowa koszula Kastor w romby

 

 

Dla znudzonych „sztywną” kolorystyką mamy unikatowy wzór paisley charakterystyczny dla poszetek i krawatów. Koszule tego typu zaprojektowała firma POLANEX, produkt dostępny jest w kilku kolorach.

Koszula ze wzorem paisley
Koszula ze wzorem paisley

Koszula nie istnieje bez spinki, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, w katalogu na rok 2018, dominują modele kwadratowe, zachwycające elegancją i kolorystyką.

W zakładce obuwie znajdą Państwo modele zarówno casualowe jak i wizytowe. Na szczególną uwagę zasługują męskie brogsy w kolorze zielonym, które przełamują konwencję, pozostając niezwykle eleganckimi. Zaprojektowane przez polską markę Faber, z myślą o świadomych i odważnych mężczyznach.

Zielone buty wizytowe
Zielone buty wizytowe

Przypominamy również o ofercie „Szycie na miarę”, jaka dostępna jest na naszej stronie internetowej, dzięki której będą mogli Państwo spełnić najbardziej indywidualne potrzeby.

modini-logo-red-120-2