logo-2014-dobre-200

Gdzie kupić garnitury, obuwie męskie i koszule w Bydgoszczy

Wielu pewnie z Was jak szuka garnituru lub koszuli,  pierwsze kroki kieruje do galerii handlowej. Rozwiązanie to ma swoje zalety, bo w jednym miejscu jest dużo sklepów i teoretycznie powinien być spory wybór odzieży. Niestety często jest wręcz odwrotnie. Produkty dużych sieci handlowych charakteryzują się przeważnie okazyjną ceną (na wyprzedażach), ale zarazem słabą jakością, ponieważ w przeważającej większości szyte są w Chinach, lub innych wschodnich krajach. Proponujemy alternatywę od takiego rozwiązania – rodzimego producenta garniturów – Malibu Moda Męska.

Firma istnieje już prawie 25 na rynku polskim i może się pochwalić dużym doświadczeniem. Kroje i tkaniny zawsze są na najwyższym poziomie a ceny produktów bardzo przystępne. Producent garniturów Malibu oferuję świetną usługę szycia na miarę – „Made to measure”. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania otrzymamy garnitur dużo tańszy niż u krawca, a jednocześnie świetnie dopasowany do naszej sylwetki. Dodatkowym atutem tej firmy są krótkie czasy realizacji – już w 2-3 dni możemy odebrać strój skrojony na miarę. W ofercie szycia miarowego znajdują się kurtki, płaszcze, garnitury, marynarki, smokingi, fraki i spodnie. W ofercie klasycznej znajdą pańśtwo koszule męskie, obuwie, muszki, krawaty, swetry, paski, spinki i wiele innych akcesoriów.

Salon z garniturami Malibu

Sklepy producenta garniturów Malibu usytuowane są w centrum Bydgoszczy, dlatego wszyscy mężczyźni bez trudu je znajdą. Oto ich adresy:

Salon Mody Męskie Malibu – Bydgoszcz ul. Długa 22

Salon Mody Ślubnej – Bydgoszcz ul. Dworcowa 51

Salon Taboo – Moda Casualowa – Bydgoszcz ul. Długa 19

Salon Outlet – Bydgoszcz ul. Długa 2

Malibu-ul-Długa-22

Plusem jest to, że trzy z nich założone są na tej samej ulicy: ul. Długiej 2, ul. Długiej 19 i ul. Długiej 22. Dzięki takiemu podejściu mężczyzna może wybrać rodzaj obsługi, wystrój wnętrza, bądź ofertę, równocześnie korzystając z doskonałej jakości garniturów Malibu. To interesujące i wyjątkowe podejście nie tylko na rynku bydgoskim, ale i krajowym. Czwarty – największy sklep jest przy ul. Dworcowej 51. Sporym plusem tego salonu jest nieodległy parking, nadzwyczaj prosty dojazd oraz obszerna propozycja garniturów oraz butów męskich.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony Malibu i zaznajomienia się z galerią zdjęć: http://emalibu.pl/16-kolekcja

 

Malibu – garnitury Bydgoszcz, koszule Bydgoszcz, Koszule Bydgoszcz, Obuwie Bydgoszcz