logo-2014-dobre-200
Garnitury Inowrocław

Gdzie kupować garnitury, obuwie i koszule męskie w Inowrocławiu

Dużo osób, kiedy poszukuje eleganckiego ubioru, odwiedza galerię handlową. Postępowanie to ma pewne zalety, bo w jednym miejscu jest sporo marek i teoretycznie powinien znajdować się tam znaczący wybór odzieży. Niestety nie zawsze tak jest. Oferta dużych koncernów odzieżowych cechuje się najczęściej dużą marżą, a jednocześnie niską jakością, gdyż produktów przeważającej większości robione są w Chinach, czy innych azjatyckich krajach. Zespół Suitsini proponuje inne podejście – regionalnego producenta garniturów – Malibu Moda Męska.

Marka ta działa już niemal 25 lat na rynku Polskim i może się pochwalić nadzwyczaj rozległym doświadczeniem. Wzory i materiały zawsze są na najwyższym poziomie, a ceny towarów niezwykle przystępne. Producent garniturów Malibu udostępnia prestiżową usługę szycia miarowego – „Made to measure”. Wskutek zastosowaniu tego rozwiązania kupimy garnitur sporo tańszy niż u krawca, a równocześnie idealnie dostosowany do naszej figury. Nadzwyczajnym plusem tego producenta są szybkie okresy realizacji – już w 2-3 dni możemy ubrać garnitur uszyty na miarę. W ofercie szycia na miarę są kurtki, płaszcze, garnitury, marynarki, smokingi, fraki i spodnie. Warto zaznajomić się bliżej z tą usługą.

Sklepy producenta garniturów Malibu usytuowane są w centrum Inowrocławia, dlatego wszyscy mężczyźni bez trudu je znajdą.Oto ich adresy:

Salon Mody Męskiej oraz Ślubnej Malibu – Inowrocławul. Kościelna

788-100 Inowrocław

tel. 52 357-08-47

www: Inowrocław ul. Kościelna 7

Salon Mody Męskiej - Inowrocław ul. Kościelna 7
Salon Mody Męskiej  – Inowrocławul. Marcinkowskiego 10/17

88-100 Inowrocław

tel. 52 353-24-21

www: Inowrocław ul. Marcinkowskiego 10

Sklep z garniturami Inowrocław ul Marcinkowskiego 10
Sklep Firmowy Malibu Outlet – Inowrocławul. Kościelna 4

88-100 Inowrocław

tel. 52 353-24-75

www: Inowrocław ul. Kościelna 4

 

Kolejnym plusem jest to, że dwa z nich założone są na tej samej ulicy: ul. Kościelnej 4 i ul. Kościelnej 7. Dzięki takiemu podejściu mężczyzna może wybrać wariant obsługi, wystrój wnętrza, bądź ofertę, zarazem korzystając z doskonałej jakości artykułów Malibu. To atrakcyjne i unikalne podejście nie tylko na rynku bydgoskim, ale i krajowym. Trzeci sklep jest przy ul. Marcinkowskiego 10, vis-a-vis restauracji Mc Donalds. Sporym plusem tego salonu jest nieodległy obszerny parking, niezmiernie bezproblemowy dojazd oraz rozległa propozycja garniturów.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony Malibu i zaznajomienia się z pokazem zdjęć: http://emalibu.pl/16-kolekcja

Malibu Moda Męsa – garnitury Inowrocław, koszule Inowrocław, Obuwie Inowrocław